
Сальник штока вибору передач 19027896B
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011245
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник штока вибору передач NISSAN: 19027896B,32867-E3200 (17x27/33x10,3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 27 мм |
| Ширина | 10.3 мм |
| Кросс-номери | Nissan 32867E3200 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Urvan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

