Сальник хвостовика Nissan : 38189-ZJ00A,2004958 (47,7x80,2/89x13/18)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissan |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 47.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 80.2 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Код запчастини | 38189-ZJ00A |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Xterra, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴

