Сальник раздатки NISSAN : BH6196E,33142-4N200 (59x80x12/18)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Кросс-номери | Nissan 331424N200 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail, X80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

