Сальник розподіла: 12015425B,DACIA 6001545372, 7703087192 GENERAL MOTORS 9112965 MITSUBISHI M287556 NISSAN 1351000QAC OPEL 4404965 RENAULT 6001545372, 7700714702, 7700725410, 7703087192 RENAULT TRUCKS 7703087192 VAUXHALL 4404965 VOLVO 3287556
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 12015425B |
| Виробник | Corteco |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

