
Сальник диференціала TOYOTA 90311-42046(AH2504G)
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011279
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала TOYOTA : 90311-42046,AH2504G (42*65*9/15)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Кросс-номери | Toyota 9031142046 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Venza, Vibe, Highlander, RX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
