
Сальник роздавки Suzuki BE3775F
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011280
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник роздавки Suzuki: BE3775F,09283-40021,27841-63B00,19027778B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Кросс-номери | Suzuki 2784163B00 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
