Сальник первинного вала NISSAN: AH1677E,32113-CD000,19034973B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Кросс-номери | Nissan 32113CD000 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | 350Z, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

