
Підшипник диференціала DG4380CS58 (90363-43001)
1 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011311
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник диференціала TOYOTA: DG4380CS58,90363-T0014,90363-43001,B43-2CG65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Код запчастини | DG4380CS58 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, FJ Cruiser, Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴
