Сальник роздавки NISSAN 33114-AD300 дві штуки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissan |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 11.7 мм |
| Код запчастини | 33114-AD300 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | JX SUV, Murano, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

