
Сальник редуктора NISSAN 33142-33G10
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011355
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник редуктора NISSAN 33142-33G10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissan |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Код запчастини | 33142-33G10 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX4, Navara, Pick Up, Terrano, Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
