Підшипник кульковий КПП VW. 0A5311235B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Ширина | 27.8 мм |
| Країна виробник | Словаччина |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Код запчастини | F80531502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 630 ₴

