
Сальник первинного вала 8200544206
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000002
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник первинного вала КПП Renault.Оригінал 8200544206.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Renault |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 8200544206 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Note, Juke, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Qashqai, Tiida, Trafic, Master, Clio, Megane, Safrane, Scenic, Ignis, Fluence, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
