
Підшипник кульковий 91002-RPF-003(ТМ-SC05C59)
790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000006
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий. КПП HONDA CIVIC.26x58x14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Ширина | 14 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴
