
Підшипник кульковий 91004-RPF-003(SF05B80)
1 810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000007
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий. КПП HONDA CIVIC 91004-RPF-003(SF05B80)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Ширина | 17 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴
