
Подшипник 90366-28016(ST2865)
1 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000010
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koyo |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴
