
Підшипник конічний КПП 90366-35096(35KC62LT)
1 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000014
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник конічний. КПП Toyota Corola.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Виробник | Nachi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 18.2 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴
