
Підшипник NP811229/XC2465 DD
1 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000016
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник конічний. КПП Volkswagen
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | Франція |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 16.75 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Кросс-номери | Volkswagen 02M311123B |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴
