
Підшипник кульковий BB1-3255B
1 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000017
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий. КПП Volkswagen.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Італія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Кросс-номери | Volkswagen 02Z311235E |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина 2 | 20.65 |
| Марка | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴
