Підшипник конічний. КПП Mitsubishi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Ширина | 21 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴

