
Підшипник конічний NP030522/NP378917
930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000020
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник конічний. КПП Opel.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Внутрішній діаметр | 27.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 51.4 мм |
| Ширина | 13.2 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴
