Підшипник кульковий. КПП Volkswagen,SKODA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 26.8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Код запчастини | F23863715KLAM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴

