Підшипник маточини задньої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 39.688 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.025 мм |
| Ширина | 22.225 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴

