
Подшипник 90366-75001(32915JRYA1)
1 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000031
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий. КПП Toyota.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Виробник | Koyo |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Кросс-номери | Toyota 9036675001 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴
