Підшипник кульковий ТНВД.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koyo |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Вид підшипника | Паливного насоса |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴

