
Подшипник A0029818412(F-227744)
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000040
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник голчастий. КПП Mersedes.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
