Підшипник роликовий без внутрішньої обойми. КПП TOYOTA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Виробник | NSK |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Кросс-номери | Toyota 9036531002 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴

