Підшипник роликовий прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Виробник | NSK |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 23.5 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴

