Підшипник кульковий. КПП Mitsubishi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Виробник | NSK |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴

