
Підшипник TM-SC0788FFX2NRC
1 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000048
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий закритий із проточкою. КПП Mitsubishi .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Виробник | NTN |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴
