Підшипник кульковий відкритий. КПП Nissan 32203-03E13.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Кросс-номери | Nissan 30728 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴

