
Подшипник 62306 X1LLUAC3/2EQ2
1 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000050
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий генератор: 5001845374,1347009,81934100074,42537497,067112,0059812125, A0059812125
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Виробник | NTN |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 62306X1LLUAC3/2EQ2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴
