Підшипник проміжного вала КПП 5S42
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 31.75 мм |
| Виробник | NTN |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 66.421 мм |
| Ширина | 25.4 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴

