Підшипник кульковий. КПП FIAT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Виробник | SNR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 27.75 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Кросс-номери | Fiat 551906910 |
| Код запчастини | AB.41658.Y.S04 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Зовнішній діаметр 2 | 78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴


