Підшипник кульковий. КПП FIAT .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Виробник | SNR |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Ширина | 23.5 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Код запчастини | AB41659YS05 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Зовнішній діаметр 2 | 83 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴


