
Підшипник цапфи передній Land Rover 11590/20 (606666)
410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000143
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник цапфи передній Land Rover: 11590/20,606666,52940/42941,16176,941546,69415478
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 15.875 мм |
| Зовнішній діаметр | 42.862 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Виробник | NSK |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14.29 мм |
| Кросс-номери | Land Rover 606666 |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | 110/127, Range Rover, Range Rover Sport, Defender, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
