Підшипник кульковий дворядний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Бразилія |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 565592 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Istana, T1, G-Class, T1/TN, C-Class, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴

