Підшипник кульковий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | B15-69T12DD |
| Сумісність з маркою | Acura, Lexus, Toyota, Honda |
| Сумісність з моделлю | IS, Jazz, Liteace, Yaris, Supra, Dyna, Picnic, ES, CRESSIDA, Pilot, Land Cruiser, Prado, Camry, Prelude, Legend, NSX, Alphard, FJ Cruiser, Yaris Verso, Celica, SC, LS, Fortuner, Previa, RAV4, RDX, Integra, Accord, Civic, S2000, Model F, 4Runner, Aristo, RX, GS, Crown, Odyssey, Corolla, Corona, Avensis, MR2, CR-V, FR-V, HiAce, Highlander, Hilux, HR-V, Shuttle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

