
Підшипник AB10599.S04 (BB1B445972)
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000247
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий. (7903090056)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | AB.10599.S04 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Visa, 104, LNA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴
