
Подшипник EC42229 S01.H206(EC41767/EC42229)
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000270
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Внутрішній діаметр | 24.98 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 17.3 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | EC.42229.S01.H206 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Trafic, Primastar, Scenic, Master, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
