
Подшипник EC42310S01.H200(55181939)
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000291
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний.55181939
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 51.4 мм |
| Ширина | 13.2 мм |
| Код запчастини | EC.42310.S01.H200 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Bravo, 159, Croma, Fiorino, Delta, Spider |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
