
Подшипник ETA-CR-05A22 STPX1
940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000304
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний.8200200188
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Ширина | 18.7 мм |
| Кросс-номери | Renault 8200200188 |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Vivaro, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴
