Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | EC.12567.H206 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Megane, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴

