Підшипник роликовий конічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | EC.40988.H206 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Kangoo, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

