Підшипник кульковий.7703090553
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | AB.12888.S05 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Laguna, Rapid, 11, Scenic, 21, Kangoo, Clio, C4, Megane, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

