
Подшипник КПП Renault ETA-32206/25STPX4V10
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000324
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник КПП Renault: ETA-32206/25STPX4V10,8200326719,EC35483
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 21.5 мм |
| Код запчастини | 32206 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mercedes-Benz, Fiat |
| Сумісність з моделлю | J5, Ducato, C25, W111, W112, Heckflosse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴
