Підшипник роликовий конічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 65.7 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | EC 41457 H206 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Trafic, Primastar, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴

