Підшипник роликовий конічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Код запчастини | EC.40001.H106 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, XM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴

