Підшипник кульковий дворядний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Код запчастини | 28BWD01 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

