Підшипник роликовий дворядний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Код запчастини | R155.17 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 21, Rapid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴

