Підшипник голчастий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | F-214930 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Touareg, V-Class, Crafter, Vito, C-Class, 124, Sprinter, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴

